Clasa noastra
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

trist dar adevarat

2 participan?i

In jos

trist dar adevarat Empty trist dar adevarat

Mesaj  dorina 01.04.09 4:53

Draga Mihaela,iti multumesc de toate cuvintele frumoase pe care leai scris pt Dorin.azi e 01.04.stiu e ziua pacalelilor dar sincer tot azi e ziua lui ar fi inplinit 56 de ani .Iti multumesc pt poza cu ingeras pe care ai pus-o, sincer?Sa sti ca a fost un inger pe acest pamant doar ca D-zeu la luat la El prea devreme asadar eu propun ca fiecare card citeste acest mesaj sa zica o rugacine pt Dorin.Iar voua ce sa va zic?succes in scola lu balin am fost si eu ca voi.si daca inca nu sunteti in anul 3 rugativa sa nu faceti ginecologia cu balan sau ciurea rugativa la un miracol adica la un alt prof.....a da si sincer nu incercati sa copiati la testele lu balan,ciurea,pt ca aveti de suferit.Succes. iar pt Adriana (Adi)Ignuta tot pe la trident esti?

dorina
nou venit
nou venit


Sus In jos

trist dar adevarat Empty Re: trist dar adevarat

Mesaj  Adriana Ignuta 16.07.09 11:19

Nu mai lucrez la TRIDENT,am fost in concediu prenatal,iar acum sunt in somaj.Dar am o curiojitate,spune-mi te rog de unde ma sti?Astept sa-mi dai raspus pe forum.Te pup oricine ai fi
Adriana Ignuta
Adriana Ignuta
avansat
avansat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum